Adana ASKİ Genel Müdürü Oprukçu, Personeliyle Bayramlaştı

18 Haziran 2018 Pazartesi, 13:32

“GELECEKTE DAHA GÜZEL BAYRAMLARI SİZLER SAĞLAYACAKSINIZ”

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU, bayram sonrası mesaiye ASKİ Şantiyesinde personellerle bayramlaşarak başladı. Şantiye personeliyle bayramlaşan OPRUKÇU, daha sonra Genel Müdürlük binasında bulunan personellerin de bayramını kutladı.

Daire Başkanları ve Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu bayramlaşma töreninde dava ve yol arkadaşlığının önemine değinen ASKİ Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU; “Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ ile yol arkadaşlığı yapıyoruz ve bu yol arkadaşlığının gereğini yerine getirmek için daha çok çalışmalıyız. Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ personelleri el ele vererek  Adana’yı en iyi noktaya taşıyacak. Huzurlu bir Türkiye için bize yakışır tavrı ortaya koyacağız.” dedi.

Konuşmanın ardından Genel Müdür OPRUKÇU, Genel Müdür Yardımcıları Yüksel Durna ve Mümtaz Altıparmak, Teftiş Kurulu Başkanı Elif Irkörücü, Daire Başkanları Mustafa Hakan Aslan, Mustafa Kemal Cengiz, Lutfi Doğan, Recep Demirci, Nusrettin İlhan, Ragıp Bekaroğlu, Kubilay Tuncel, Mustafa Kemal Demircili, Ahmet Say, Murat Yaren, İdris Tülü, Bahadır İbrahim Kütük, İlhan Karaköse ve Bahri Ataş, ASKİ personelleri ile tek tek bayramlaştı.

RAMAZAN BAYRAMI 2018 BAYRAMLAŞMA

RAMAZAN BAYRAMI 2018 BAYRAMLAŞMA

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz