ASKİ’den Mehmetçik Vakfı’na Tam Destek

06 Mart 2018 Salı, 12:39
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün başlattığı ”Mehmetçik Vakfı’na Destek” kampanyasına katılım çığ gibi büyüyor.
ASKİ HAREKETE GEÇTİ
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ’nün bir aylık belediye başkanlık maaşını Mehmetçik Vakfı’na bağışlamasının ardından ASKİ Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU ile ASKİ bürokratları ve personelleri harekete geçti.
TAM DESTEK VERDİLER
Milli ve manevi değerler söz konusu olduğunda Türkiye’den yükselen ilk ses olarak hafızalara kazınan Başkan Hüseyin SÖZLÜ tarafından başlatılan ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ile Otobüsçüler Odası’nın da desteklediği kampanyaya bir destek de Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden geldi.
ASKİ personelleri, Genel Müdür OPRUKÇU’nun öncülüğünde bu ayki maaşlarından Mehmetçik Vakfı’na bağışta bulunacak. ASKİ tarafından toplanan yüksek miktardaki bağış, vakfın hesabına yatırılacak.
OPRUKÇU: ”KAHRAMAN TÜRK ORDUSU’NUN YANINDAYIZ
Konu ile ilgili görüşlerini beyan eden ASKİ Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ’nün başlattığı destek kampanyasının çok anlamlı olduğunu ifade etti ve ”Kahraman Türk Ordusu’nun ve emanetlerinin her zaman yanındayız.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz