MHP Lideri Devlet BAHÇELİ 5 Ocak 2018 Cuma günü Adana’ya geliyor

02 Ocak 2018 Salı, 19:21

HİZMETLERİN YER ALDIĞI KİTAPÇIKLA BRİFİNG VERDİ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, daha önce Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek, brifing vermişti. Adana Büyükşehir Belediyesi olarak 5 Ocak 2017’de 5 dev eseri kente armağan ettiklerini ifade eden ve 5 Ocak 2018’de de 1071 hizmetin açılışını gerçekleştirmeye hazır olduklarını aktaran Başkan Hüseyin Sözlü, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi hizmetlerin toplu açılış ve temel atma törenine davet etmiş ve olumlu cevap almıştı . Bahçeli ise 5 Ocak 2018’de Adanalı hemşerileriyle bir araya gelmekten memnun olacağını söylemiş, 5 Ocak 2018’de Adana’da olacaklarının müjdesini vermişti.

MHP Lideri Devlet Bahçeli Adana’da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve aralarında ASKİ Atatürk Spor Salonu, Denizli Alt Geçidi, D-400 Karayolu Üst Kapama Projesi, Feke Asfalt Şantiyesi, Saimbeyli Mezbahası, Arif Nihat Asya Bayrak Parkı, Adnan Menderes Sahil Yolu Rekreasyon Projesi, ASKİ Atık Su Arıtma Tesisi ile 15 yeni belediye koordinasyon merkezi ve 15 gençlik merkezinin de bulunduğu 1071 hizmetin açılış ve temel atma törenine katılacak.

Bahçeli, adını taşıyan ve yapımı devam eden, bittiğinde de Türkiye’nin en uzun köprülerinden biri olacak “Devlet Bahçeli Köprüsü”nde incelemelerde bulunacak.

1071 Hizmetimizin Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni 5 Ocak 2018 tarihinde saat 14.30’da Adana Galleria Festival Alanında yapılacaktır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz