OPRUKÇU İLE İSTİŞARE EDEN MUHTARLAR TEŞEKKÜR ETTİ…

02 Mayıs 2018 Çarşamba, 11:16

YÜREĞİRLİ MUHTARLARDAN ASKİ’YE ZİYARET 

Yüreğir İlçesi muhtarları Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU’yu ziyaret etti. Ziyaret sırasında Yüreğir ilçesine yapılan yatırımlarla ilgili istişare edildi.

Yüreğir ilçesinde görev yapan mahalle muhtarlarının yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduklarını dile getirmesinin yanı sıra, yatırımlardan dolayı başta Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin SÖZLÜ’ye ve tüm ASKİ çalışanlarına teşekkür ettiler.

Özellikle 2014 yerel seçimlerinden sonra sadece kırsal bölgelere değil merkez ilçelere de ciddi yatırımların yapıldığını belirten ASKİ Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU; “ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin SÖZLÜ’nün talimatlarıyla gece gündüz demeden, oy kaygısı gütmeden vatandaşa en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bizler muhtarlarımızı çok önemsiyor ve bizimle yaptıkları istişareleri ve sorunları mutlak çözüme kavuşturuyor ya da kavuşturmak adına çaba sarfediyoruz. Başkanımızın Adana’ya verdiği sözü biliyor ve bu sorumlulukla çalışıyoruz.’Adana’da bir şey değişecek, her şey değişecek’ sözü yerde kalmayacak. Yüreğir ilçemize de alt yapı yatırımlarımız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sürecek,” dedi.

Daha sonra tek tek muhtarların mahallelerine dair istek ve şikayetlerini not alarak ilgili Daire Başkanlarına talimat veren OPRUKÇU, “ el ele vererek sorunsuz Adana ve sorunsuz Yüreğir’i hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

OPRUKÇU, ziyaret sonunda muhtarlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Hüseyin OPRUKÇU

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz